Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přesně před týdnem proběhl v Kaplici nedaleko Českého Krumlova slopestyle s názvem Horsefeathers Kozzystyle 2007. Akcička to byla opravdu vydařená. Všechno klaplo do nejmenšího detailu, dokonce i počasí bylo parádní. Sice v sobotu občas nepříjemně fouklo a odnesl to nejeden rider, kterého to rozhodilo na dirtu nebo dropu z lávky.

V sobotu se jela kvalifikace, která se skládala ze dvou kol. Porota se skládala ze čtyř freeriderů, z nichž největší celebritou mezi nimi byla pornohvězda největšího kalibru Richard Gasperotti. Do nedělího finále postoupilo 10 bikerů, kteří se v neděli utkali o price money 15 kKč s desítkou pozvaných riderů. V sobotu večer nebo spíš v noci proběhla samozřejmě party. Kapely dorazily s menším zpožděním (asi 3 hodiny). Po pořádný kalbě se kolem 3. hodiny ranní přesunuli nakalený bikeři a jejich doprovod do provizorního campu. Celá noc se odehrála pod heslem "hovno", kdo tam nebyl, nepochopí. Nechybělo ani sborové troubení všech aut v campu : -)

V neděli se odpoledne jelo finále, ve kterém kralovali tradičně poláci, kteří posílali beka, tailwhipy a threesixty na dropech a dirtech. Vyhrál Wojtus Gola (PL), druhý skončil Cruzo (CZ) a třetí byl Honza Netrval (CZ). Podívaná to byla opravdu parádní!